קביעת פגישת יעוץ
רשלנות בניתוח – ניתוח גב רשלני

רשלנות בניתוח – ניתוח גב רשלני

משרדנו הגיש לאחרונה תביעת רשלנות רפואית שעניינה בשרשרת של מעשים ומחדלים רשלניים של הצוות הרפואי בבית החולים בטיפול בתובע לאחר שזה התקבל לבית החולים לצורך ביצוע ניתוח קיבוע חוליות מותניות בעמוד השדרה.

בכתב התביעה נטען כי שורה של מחדלים רשלניים של הנתבעים, החל מבדיקת התובע במסגרת מרפאות ביה"ח ובטיפול הטרום ניתוחי ועד לקבלתו לחדר המיון, בניתוח ובתקופה הפוסט-ניתוחית, הובילו בסופו של דבר לפגיעה עצבית בע"ש אשר בעקבותיה נותר התובע מרותק לכיסא גלגלים עם חולשה משמעותית בפלג גוף תחתון ופגיעה במערכת האורולוגית (אי שליטה).

עוד נטען בכתב התביעה כי בין היתר, כשלו הנתבעים בהחלטה על מהות הניתוח ועל אזור הניתוח. בניתוח הרחיבו הנתבעים את האזור הניתוחי לחוליות נוספות ללא יידועו של התובע וללא הסכמתו וזאת על אף שהצורך בהרחבה שכזאת היה ידוע לצוות הרפואי חודשים טרם הניתוח.

הגרוע מכל לא איחר להגיע, כנטען בכתב התביעה לאחר הניתוח זלזלו הנתבעים בתלונותיו של התובע על החמרת הכאבים החולשה בפלג הגוף התחתון והופעת אירועים של בריחות שתן.

לפי כתב התביעה, אילו היה פועל הצוות הרפואי בצורה מקצועית היה ניתן למנוע את הפגיעה העצבית בגבו של המטופל או לכל הפחות לא להחמירו, אך כתוצאה ממחדליהם של הנתבעים, עבר התובע ניתוח רשלני ונותר לאחריו מרותק לכיסא גלגלים עם חולשה מוטורית בפלג הגוף התחתון ואי שליטה חלקית בסוגרים.

לקבלת פגישת יעוץ חייג או שלח פרטים: