קביעת פגישת יעוץ
זכויות רשלנות רפואית

נתקלתם במקרה רשלנות רפואית? כדאי שתדעו איך לשמור על הזכויות שלכם

במקרים רבים מידי, במיוחד בתוך מערכת הרפואה הציבורית העמוסה בישראל, אנו נתקלים באזרחים שלא מצליחים לקבל את השירות הרפואי המתאים להם. כפועל יוצא, במדינת ישראל מתרחשים אירועים של רשלנות רפואית, אשר במידה רבה משפיעים על החיים של אזרחים רבים, עד כדי פגיעה אנושה באיכות חייהם. זה הוא מצב מסוכן מאוד, שיכול להיגרר לאורך שנים רבות, על כן, מומלץ מאוד להבין מה הן הזכויות הרפואיות והמשפטיות שלכם באירוע כזה.

איך להתמודד עם רשלנות רפואית?

במידה ואתם מגלים כי קיבלתם טיפול רפואי לא תקין, שפגע ביכולות הפיזיות או הנפשיות שלכם, אתם יכולים לפעול במישורים רבים כדי לצמצם או להתמודד עם הפגיעה. בין היתר מומלץ לבצע שלוש פעולות מידיות שיכולות לסייע לכם לעבור את התקופה המאתגרת:

מתן טיפול רפואי – קודם כל הבריאות. ולכן, אם חלילה רופא ביצע בכם פעולה כירורגית מסוכנת, אתם צריכים לוודא כי המצב הפיזי שלכם תקין. על כן, מומלץ קודם כל לפנות לקבל חוות דעת נוסף, טיפול משלים או תיקון במידת האפשר, של ההליך שהתבצע ברשלנות.

תיעוד – כדי להתמודד עם העוולה שנעשתה בכם, אתם צריכים הוכחות. גם תיעוד של ההליך הרפואי עצמו, אך גם של כל תיקון או חוות דעת נוספת שעברתם לאחר האירוע עצמו. זו היא הדרך הבטוחה ביותר לוודא כי אתם תציגו את החומר העדכני ואמין ביותר. כמו כן, תיעוד זה מהווה בסיס לתביעה משפטית עתידית אותה אתם יכולים להגיש.

פנייה לעורך דין – במידה ויש בידכם את כל התיעוד הדרוש, ואתם מעוניינים לקבל פיצוי כספי או להביא את הרופא לדין פלילי, אתם צריכים למצוא את עורך הדין המיומן והאמין ביותר.

עורך הדין המקצועי והמיומן ביותר שמגן על הזכויות שלכם

עורך דין לטיפול במקרי רשלנות רפואית, הוא עורך דין בעל ניסיון רב ויכולות משפטיות מגוונות, להתמודדות עם מערכת הרפואה ושיטות העבודה שלה. אם אתם בוחרים לפנות אל משרד טופ עורכי דין, כמו במשרדים רבים, ניתן לקבל מענה משפטי מקצועי בתחומי טיפול ורפואה שונים. החל מרשלנות רפואית בהריון ולידה וכלה ברשלנות רפואית בעת הליכים ניתוחיים שונים. רק כך אתם יכולים להבטיח מענה מיומן מבחינה משפטית, שיענה על כל הצרכים שלכם ויביא לכדי צדק ומתן פיצוי הולם על הפגיעה הגופנית והנפשית שחוויתם, בהתאם לדרישות וליכולות של איש המקצוע.

 

לקבלת פגישת יעוץ חייג או שלח פרטים: