קביעת פגישת יעוץ
ייצוג צבאי
Ахува Тихо 01.10.20 רשלנות רפואית

ייצוג חיילים וכוחות הביטחון

מערכת המשפט הצבאית הינה מערכת משפטית נפרדת לזו האזרחית והיא פועלת בהתאם לחוק השיפוט הצבאי, חוק שירות ביטחון, פקודות מטכ"ל ומערכת דינים המונהגת מתוקף חוקי מדינת ישראל. כפועל יוצא מכך, ייצוג חיילים וכוחות הביטחון, מתאפשר אך ורק באמצעות עורך דין משרד הביטחון שהוא למעשה עו"ד אזרחי או צבאי אשר הוסמך על ידי מערכת המשפט הצבאי ומשרד הביטחון לצורך כך.

שירותי עורך דין צבאי – למי הם מיועדים?

שירותיו המשפטיים של עורך דין משרד הביטחון מיועדים לכלל משרתי הצבא וכוחות הביטחון, לרבות, מועמדים לשירות ביטחון (מלש"בים), לרבות, משרתי ומשרתות צבא הסדיר הקבע והמילואים. לרשות כל חייל ואדם המשרת מטעם כוחות הביטחון, עומדת הזכות המשפטית להסתייע בשירותי עו"ד צבאי, בין אם מדובר בעורך דין מטעם הפרקליטות הצבאית ובין אם מדובר בעורך דין אזרחי המתמחה בדין הצבאי ואשר הוסמך על ידי מערכת המשפט הצבאי ומשרד הביטחון לצרכי מתן שירותים משפטיים למטרות ייצוג חיילים וכוחות הביטחון.

 

שירותיו המשפטיים של עורך דין צבאי – מה חשוב לדעת?

שירותיו המשפטיים של עורך דין משרד הביטחון מתמקדים בכל הנושאים וההיבטים המשפטיים בתחום המשפט הצבאי, כאשר ברשימת השירותים המוצעים על ידי עו"ד צבאי כזה או אחר תוכלו למצוא:

  • שירותים משפטיים למשרתי הצבא וכוחות הביטחון הנחשדים ו/או מואשמים בביצוע עבירות בעלי אופי פלילי
  • שירותים משפטיים למשרתי הצבא ומועמדים לשירות ביטחון בתחום הצבאי – מנהלי
  • שירותים משפטיים למשרתי הצבא ומלש"בים (מועמדים לשירות ביטחון) בתחום הסדרת מעמד בצה"ל
  • שירותים משפטיים לנכי צה"ל וכוחות הביטחון בכל הנוגע לניהול תביעות אל אגף השיקום במשרד הביטחון

 

היקף השירותים המשפטיים המוצע על ידי עורך דין משרד הביטחון, חולש למעשה על כל ההיבטים המשפטיים הנלווים לעניין המשפטי הרלוונטי לכם, החל משירותי סיוע והכוונה לקראת חקירות במצ"ח (משטרה צבאית חוקרת), דרך שירותי ייצוג בתום המשפט הצבאי – מנהלי ועד לשירותי מתן ייעוץ משפטי למשרתי צבא הקבע בתחום מיצוי זכויותיהם הסוציאליות.

 

השירותים המשפטיים המוצעים לכם על ידי עו"ד צבאי יאפשרו גם לכם להתמודד עם כל סוגיה משפטית עימה אתם נדרשים להתמודד במהלך שירותכם הצבאי או הביטחוני, והם מותאמים לאופי הסוגיה המשפטית עימה אתם מתמודדים, בין אם מדובר בסוגי עבירות בעלי אופי פלילי ובין אם מדובר בהליכים מנהליים בתחום המשפט הצבאי – מנהלי. כך או אחרת, קיימת חשיבות רבה להיוועצות מוקדמת עם עו"ד צבאי במידת הצורך.

לקבלת פגישת יעוץ חייג או שלח פרטים: