קביעת פגישת יעוץ
רשלנות רפואית אבחנה לא נכונה
אהובה טיכו 23.04.19 רשלנות רפואית

רשלנות רפואית אבחנה לא נכונה

הרופאים, האחיות, הפרמדיקים, צוותי הסיעוד, כולם אמונים על השמירה על האתיקה הרפואית ועל המחויבות שלהם להבטיח כי המטופל יקבל את הטיפול הנכון והטוב ביותר עבורו. אך מה לעשות ובן אדם הוא רק בן אדם וכל אחד עשוי לטעות. לעיתים, דווקא ברגע הקריטי כאשר צריך להגיע לאבחון המדויק והנכון, הרופא טועה והאבחנה שלו אינה נכונה. זה מוביל כמובן לטיפול לא נכון, למתן תרופות מזיקות, לביצוע הליכים רפואיים שגויים ובמקרים חמורים אף לניתוחים מיותרים ומזיקים.

אף אחד אינו רוצה למצוא את עצמו מקבל טיפול שאינו נכון ואף אחד לא מוכן למצוא את עצמו ניזוק בעקבות טיפול רפואי. מסיבה זו חשוב כל כך לשים לב כי אכן אנחנו מקבלים את הטיפול הנכון בכל פעם שאנחנו באים אל רופא בכל תחום שלא יהיה ובמקרה שאנחנו סבורים שהטיפול לא היה נכון, פשוט לגשת ולהתלונן.

רשלנות רפואית אבחנה לא נכונה – איך מתלוננים?

אז כאן אנחנו לא מדברים סתם על תלונה שאתם שולחים ל'מכתבים למערכת' בעיתון כלשהוא או במגזין פרסומי. על אבחנה שגויה צריך להתלונן מול הגורמים הרפואיים ואף להיעזר בשירותיו של עורך דין רשלנות רפואית לצורך כך. במקרים רבים הדבר מגיע עד לשערי בית המשפט והתובע עשוי למצוא את עצמו עם פיצויים בסדר גודל לגמרי בלתי מבוטל.

כי למעשה אבחנה לא שגויה נכנסת תחת הכותרת של רשלנות רפואית. כידוע ההתייחסות המשפטית לרשלנות רפואית הינה חמורה מאוד וממש אי אפשר לזלזל בה. כאשר אנחנו עומדים על שלנו ולא מוותרים אנחנו תורמים לא רק לעצמנו. אנחנו מחזקים את הצד של המטופלים מול מערכות הרפואה. אלו לומדים כי הפציינטים הם לא פראיירים ואי אפשר לזלזל בטיפול בהם.

רשלנות רפואית אבחנה לא נכונה – פונים אל עורך דין רשלנות רפואית

מצאת את עצמך מטופל שלא בהתאם לבעיה? הטיפול השגוי גרם לאיבוד זמן יקר ולהחרפת הבעיה?

האבחנה השגויה היא זו שהובילה לכך ולמעשה מדובר ברשלנות רפואית. אין כל סיבה שתמשיך לסבול מהתוצאות העגומות של הטיפול השגוי וגם אם כבר אולי הספקת להחלים וגם לשכוח, עדיין מגיעים לך פיצויים על עוגמת הנפש שבוודאי הייתה לך, על הפסד ימי העבודה באותם הימים וכמובן בגין כאב וסבל שעבר עליך לאחר כל מה שהיה.

הטוב ביותר הוא לפנות אל עורך דין העוסק ברשלנות רפואית. הוא זה שידע כיצד לייצג אותך בצורה הטובה ביותר ולהוביל לכך כי תקבל את מרב הפיצויים אשר אליהם אתה זכאי.

לקבלת פגישת יעוץ חייג או שלח פרטים: