קביעת פגישת יעוץ
lawyer
עו"ד אהובה טיכו 06.12.20 רשלנות רפואית

רשלנות רפואית על עובד זר – האם פונים לעורך דין הגירה ?

תחומי עריכת הדין הם רבים, כשם שעורכי הדין הם רבים גם כן בעולם המשפט. יש לכם עורך דין לכל תחום ותחום, החל מהמשפט הפלילי ועד הדינים של ההגירה והרשלנות הרפואית. ובמקרים מסוימים, יהיה צורך לקבל סיוע משולב מיותר מאשר גורם משפטי אחד. בואו נדבר על זה. 

בבואכם להגיש תביעה כזו או אחרת, אתם תצטרכו סיוע משפטי מטעמו של עורך דין בתחום הרלוונטי. וכשמדברים על עורכי דין ועל סיוע משפטי, חשוב להבחין ולהבדיל בין תחומי המשפט השונים. למשל, עורך דין רשלנות רפואית יטפל בכל מה שקשור למקרים אלו של רשלנות רפואית. יחד עם זאת, הסדרת מעמד של מהגר תתבצע אצל עורך דין הגירה מנוסה. נגרמה לכם חלילה רשלנות רפואית? הנה מידע שיכול להועיל לכם רבות (רלוונטי גם במקרים של רשלנות רפואית על עובד זר).

יש להבדיל ולהבחין בין תחומי המשפט השונים 

יחד עם ההבחנה בין עורכי הדין השונים, חשוב גם לזכור שלפעמים צריך סיוע של יותר מאשר עורך דין אחד. למשל, במקרים שבהם אתם צריכים עורך דין רשלנות רפואית וגם שירות תרגום מסמכים. בעוד שחלק מעורכי הדין בתחום רשלנות רפואית יספקו לכם גם שירותי נוטריון, במקרים אחרים זה לא יהיה ככה. 

בדומה לדוגמה שנתנו כאן למעלה, לפעמים גם עורך דין הגירה יפנה אתכם לקבל שירותי נוטריון. חשוב להבין, התפקיד של הנוטריון הוא לספק תקפות משפטית לחוזים, מסמכים, תרגומים, תעודות שונות ועוד. ועוד חשוב לזכור, לא כל עורך דין הוא גם נוטריון. בשל כך, במקרים רבים יהיה עליכם לקבל סיוע משפטי מעורך הדין שלכם, אך גם מנוטריון. 

האם רשלנות רפואית על עובד זר מצריכה עו”ד הגירה?

בדומה למה שהסברנו כאן למעלה, כך גם עובד התחום של רשלנות רפואית. אם בוצעה רשלנות רפואית על עובד זר, בדרך כלל אתם תצטרכו את הסיוע של עו”ד רשלנות רפואית. יחד עם זאת, ייתכן שתצטרכו גם שירותי נוטריון, אולי שירותים של עורך דין הגירה. 

בין אם ככה או ככה, אנחנו ממליצים לכם להתחיל את התהליך כמה שיותר מהר. מעבר לכך שיש חוק התיישנות במקרים רבים, יהיה גם חשוב לזרז את התהליכים המשפטיים ככל הניתן. זכרו, תהליכים משפטיים יכולים להימשך תקופות ארוכות, לפעמים גם שנים. 

מה לעשות אם נגרמה לי רשלנות רפואית? 

אם חלילה נגרמה לכם רשלנות רפואית, ההמלצה הכי גורפת היא פנייה לעורך דין בהקדם. תקדימו לטפל בסוגייה, תניעו את התהליכים ותקוו שגלגלי הצדק יהיו לטובתכם. בשורה התחתונה, אין שום סיבה להתמהמה ולמשוך את תחילתם של התהליכים האלו. ודבר נוסף שחשוב לזכור, ככך שעורך הדין יהיה מנוסה יותר ומקצועי, ככה הוא יוכל לנסות לקצר את התהליכים האלו.

לקבלת פגישת יעוץ חייג או שלח פרטים: