קביעת פגישת יעוץ
כל המידע: רשלנות רפואית בהשתלת שיניים

כל המידע: רשלנות רפואית בהשתלת שיניים

כל המידע: רשלנות רפואית בהשתלת שיניים

כולנו זוכרים את הפרסומת שנועדה לשווק תרופה לשחיקת סחוס ששודרה בשלהי העשור הקודם וטענה – 'כי לגוף אין חלקי חילוף…'

אז אולי זה נכון לחלק גדול מאיברי גופנו. אך בכל מה שקשור לתחום רפואת שיניים, התקדם העולם בצעדי ענק וכיום יש מה לעשות עם שיניים שאבדו לנו.

השתלת שיניים – כי לגוף יש חלקי חילוף!

כאשר מדובר בנושא של השתלת שיניים, יש לשים לב אל מי פונים ובידי מי אנחנו מוסרים את עצמנו ואת הפה שלנו.

יש היום כל כך הרבה מרפאות המציעות את השירות עד שבהחלט קשה לבחור במרפאה מתוך ידיעה שאכן הגענו למקום אמין.

מקרים רבים של השתלות שיניים הסתיימו במפח נפש מצד המטופלים כאשר רבים מהמקרים הוכרו כרשלנות רפואית בהשתלת שיניים.

אז לפני הכול, מהי רשלנות רפואית בהשתלת שיניים?

רשלנות רפואית בהשתלת שיניים – הגדרה

למעשה הרשלנות הרפואית בהשתלת שיניים עשויה לבוא לידי ביטוי כבר בפגישה הראשונה בין הרופא למטופל עוד לפני שהתבצע טיפול כלשהו.

זה יכול להיות אי מסירת מידע נחוץ מצד הרופא אשר הינו קריטי לגבי הפציינט. ההחלטה שאמורה להתקבל מצדו עשויה להיות שגויה בעקבות המידע הלקוי או החסר כאשר למעשה האשם בכך הוא הרופא שהעלים פרטים נחוצים.

זה גם יכול להיות בהמשך, כאשר הרופא עושה שימוש במיכשור לא תקין ועל כן התוצאות תהיינה לא טובות. השתלה שאינה מוצלחת היא על פי רוב השתלה שיש לחזור עליה שוב על כל מפח הנפש שכרוך בכך.

לעיתים ישנם מקרים אשר בהם הרופא לא מוכשר בתחום הספציפי של השתלת שיניים והוא מסתמך על ידע שהוא רכש בצורה לא רשמית. הוא מנסה את מזלו על שיניהם של פציינטים תמימים כאשר לא פעם הוא מזיק להם מאוד. השיקום לא יהיה תמיד אפשרי ועוגמת הנפש של הפציינט תהיה כמובן גדולה.

מתי תוכלו לקבל פיצויים?

למעשה בכל מקרה כזה כאשר המטופל לא קבל את הטיפול הראוי והוא אף מצא את עצמו ניזוק בעקבות הטיפול הלקוי, הוא בהחלט יהיה רשאי לדרוש פיצויים בגין עוגמת הנפש שנגרמה לו.

הנפגע אמור לפרט מהם הנזקים שנגרמו לו הן מבחינה כספית והן מצד הכאב והסבל. אם הוא הפסיד ימי עבודה בגלל הפגיעה או שהוא נאלץ לקבל עזרה בעקבות הטיפול הלקוי, אמורים אלו גם כן לבוא בחשבון ועל כל זה הוא גם אמור לקבל פיצוי.

צעד ראשון: פונים אל עורך דין

חשוב לדעת כי בכל מה שקשור לתביעות בגין רשלנות רפואית, קשה עד בלתי אפשרי לאזרח הקטן להתנהל באופן עצמאי מול גופי רפואה גדולים ומבוססים.

חשוב להיעזר בשירותיו של עורך דין מקצועי המכיר היטב את התחום והוא זה שילווה את הנפגע כדי שייהנה ממיצוי זכויות המגיעות לו על פי חוק.

לקבלת פגישת יעוץ חייג או שלח פרטים: