קביעת פגישת יעוץ
רשלנות רפואית עו"ד מומלץ
אהובה טיכו 25.04.19 רשלנות רפואית

רשלנות רפואית עו"ד מומלץ

כאשר אנחנו באים אל הרופא ולא ממש משנה מאיזה תחום שלא יהיה. גם אם יהיה זה רופא שיניים וגם אם מדובר ברופא נוירוכירורג. אנחנו למעשה מוסרים את עצמנו לידיו. אנחנו שוכבים בפה פעור על כיסא הטיפולים במרפאת השיניים או שוכבים על שולחן הניתוחים בחדר הניתוח…  ברור שבסיטואציות אלו אין לנו כל שליטה על מהלך הטיפול. אנחנו לא יודעים מה בדיוק נעשה עמנו במהלך הטיפול ולמעשה אנחנו נתונים לחסדיו של הרופא.

ברור שאנחנו צריכים שיהיה לנו אימון ברופא המטפל בנו כי אחרת, באמת לא נוכל לקבל כל טיפול רפואי.

אך מה באמת קורה כאשר הרופא לא היה זכאי לאימון שרכשנו לו? הוא לא טיפל בנו בצורה הנכונה והותיר אותנו עם נזקים שונים?

בדיוק בשביל זה צריך לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית.

רשלנות רפואית עו"ד מומלץ – מיהו עורך דין רשלנות רפואית?

כאשר אנחנו מדברים על פנייה אל עורך דין רשלנות רפואית, אנחנו מדברים למעשה על איש מקצוע שאמור ללוות אותנו ולייצג אותנו מול בית המשפט. הוא חייב להיות איש מקצוע מומחה המכיר היטב את התחום. איש מקצוע מנוסה, איש מקצוע שבהחלט אפשר לסמוך עליו שהוא אכן יצליח להשיג עבורנו את מירב הפיצויים המגיעים לנו על פי חוק.

חשוב לזכור כי כאשר מדובר בנושא של רשלנות רפואית, מדובר על פי רוב בהתנהלות מול גופים משומנים היטב. הם בדרך כלל לא מוגבלים מבחינה כספית ושמם הטוב יותר מידי יקר להם מכדי שהם יוכלו לאפשר לעצמם ליפול ולהימצא כאשמים. על כן הם ייפנו אל אנשי המקצוע הטובים ביותר אשר אלו ייצגו אותם מול התובע. ברור אם כן כי גם התובע חייב להתכונן מראש ולבקש את השירות של עורך דין מומחה בתחומו.

רשלנות רפואית עו"ד מומלץ – רק עם המלצות

חשוב לדעת כי כאשר מדובר בבחירה של עורך דין, חשוב לבקש המלצות על אותו איש מקצוע על מנת לוודא כי אכן הגענו אל האיש הנכון שייתן לנו את המענה הנכון.

חשוב לברר ולבדוק אצל לקוחות אחרים של אותו עורך דין ולבקש מהם מידע על המקרה שלהם. חשוב לשמוע מהם מה היה אצלם, כמה גבוהים היו הסיכויים לנצח והאם עורך הדין אכן יודע איך וכיצד להתנהל מול אותם כרישים שעשויים לעמוד מולו במהלך התביעה.

רק אם יש את כל המידע וניתן להבין כי אכן מדובר באיש מקצוע מומלץ, אפשר להתקדם הלאה.

לקבלת פגישת יעוץ חייג או שלח פרטים: