קביעת פגישת יעוץ
שכ"ט עו"ד רשלנות רפואית
אהובה טיכואהובה טיכו 30.04.19 רשלנות רפואית

שכ"ט עו"ד רשלנות רפואית

אנשים שעברו מקרה של רשלנות רפואית והם נפגעו בעקבותיה, לא תמיד מבינים למה הם לא יכולים להציג את העובדות כמו שהם מול צוות בית החולים או אפילו מול בית המשפט. הם לא מבינים למה צריך להשקיע בשירות של עורך דין רשלנות רפואית שאף יגבה על כך תשלום כבד. נדמה להם כי הצדק כל כך בולט ושקוף כך שממש אין כל צורך בסיוע מקצועי.

מדובר באנשים שהם ממש תמימים. הם לא יודעים כי כל הגופים הגדולים הם גופים משומנים היטב. הם נעזרים באנשי מקצוע בעלי שם ולא כל כך פשוט וקל להתמודד מולם בצורה עצמאית. אז נכון ששכר הטרחה שיש לשלם לעורך דין הוא לא נמוך כלל. מדובר בסכום של ארבע ספרות לפחות.

שכ"ט עו"ד רשלנות רפואית – שווה לשלם

האדם שנפגע מהרשלנות הרפואית מוצא את עצמו סובל סבל רב מעצם הפגיעה הפיזית וגם מבחינה כלכלית המצב שלו לא תמיד משופר. במקרים רבים מטה לחמו נשבר בגלל הפגיעה ואין לו כסף מיותר כדי לשלם לעורכי דין.

אך כאן חשוב לדעת כי כאשר מדובר בתביעה בגין רשלנות רפואית, אין כל מקום לוויתורים.

אם צוות רפואי אחראי לפגיעה או למחדל, אין סיבה בעולם שהמטופל הנפגע יוותר. אם הוא רק ייעזר באיש מקצוע מומחה, ברור שהוא יוכל למצות את מלוא הזכויות ולקבל את כל מה שמגיע לו בגלל הפגיעה. מובן אם כן שממש משתלם להשקיע ולשלם את הסכום הדרוש לצורך תקצוב עורך הדין וכך ניתן להיות רגועים כי אכן עורך הדין יצליח לנצח את המערכה.

סכומי הפיצויים שהנפגע יקבל יכסו כמובן את כל העלויות וכן הוא יוכל להתפרנס בזכות הפיצויים אותם הוא יקבל מאת הצד הפוגע.

שכ"ט עו"ד רשלנות רפואית – פונים אל עורך דין מומחה

כאשר מדובר בנושא של רשלנות רפואית, יש לשים דגש על בחירה בעורך דין מומחה המכיר היטב את כל ההתנהלות ואת הדרך להגיש תביעת פיצויים. מדובר בנושא שהוא כבד משקל ואי אפשר לזלזל בו. זה לא כמו חתימה של עורך דין שאנחנו צריכים לפעמים, שזה בהחלט לא דורש יותר מידי כישורים מצד עורך הדין. מדובר בהרבה מעבר לזה. מדובר בעורך דין שאמור לייצג את הלקוח מול רשויות משומנות או גופים גדולים שלא קל להתמודד מולם.

אם נפנה אל איש מקצוע שהוא לא פחות מתותח, נוכל להיות בטוחים כי הוא אכן ינהל את התיק שלנו היטב, הוא ייצג אותנו נכונה והוא יוביל אותנו להצלחה.

לקבלת פגישת יעוץ חייג או שלח פרטים: