קביעת פגישת יעוץ
איך לבחור עוד רשלנות רפואית טיכו

איך בוחרים עו"ד רשלנות רפואית

רשלנות רפואית פירושה למעשה מתן שירותים רפואיים תוך כדי חריגה מהזהירות הסבירה, וכתוצאה מחריגה זו נגרם נזק למטופל. בתביעת רשלנות רפואית נדרש להוכיח כי התנהגותו של נותן השירותים, חרגה מהפרקטיקה הרפואית המקובלת באותה עת וכי חריגה זו היא שגרמה לנזק.

מהי רשלנות רפואית?

הרשלנות הרפואית נבחנת בשלושה היבטים, ההיבט הראשון הוא חובת הזהירות הכוללת בתוכה זהירות מושגית, שאומרת שלמטופל אין את הידע הנדרש ולכן הוא מסתמך על הרופא. בנוסף לכך במסגרת חובת הזהירות נבחנת האפשרות האם היה ניתן לצפות את הסיכון מהבחינה הטכנית.   ההיבט השני הוא ההתרשלות, היבט זה נבחן ע"י רופאים מומחים מהסיבה שנקודת ההנחה היא שעל הרופא להיות ברמת המקצועיות והידע לפחות כמו של רופאים הנחשבים ברמה מקצועית טובה.  ההיבט השלישי והאחרון הוא כמובן הנזק המוגדר כאובדן של חיים, נכס, נוחות, רווחה גופנית, שם טוב או חיסור של אחד מהם. כמו כן, נדרש להוכיח התובע כי רשלנותו של הגורם המטפל, היא זו אשר גרמה לנזק, או במילים אחרות – עליו להוכיח קשר סיבתי בין רשלנותו של המזיק לנזק שנגרם בפועל לניזוק.

מה צריך לדעת לפני שבוחרים עו"ד רשלנות רפואית

עולם המשפטים משול לאוקיאנוס עצום, כאשר התביעה מצד ייצוג נדרשת להמציא ראיות בכמעט כל סוג משפט שהוא. השליטה בתחום המשפטי ורכישת הידע המצטבר בתחום התביעה במקרים רבים הוכח כמפתח להצלחה, אנו מאמינים שעו"ד בכל תחום שהוא רצוי שיצבור ניסיון ומקצועיות בידע הנרחב שלו, כאשר עוד ירושות וצוואות שמתמחה רק בזה עשוי להיות הפתרון המקצועי ביותר לתביעה בגין ביטול צוואה, הפרת צוואה, או במצב הפוך של שמירה על צוואה.

הידע של העו"ד – האם העו"ד שלי בעל דוקטורט או ידע משלים רחב יותר מאשר הסמכה רגילה של עו"ד – ידע זה עשוי להעניק עומק ורבדים נוספים בתהליך התביעה מה שעשוי לתרום להצלחה המשפטית.

אם הגעתם עד לכאן סימן שהגעתם למסקנה שנגרם לכם נזק. אנא וודאו כי הנכם מקיימים את שלוש ההיבטים של הרשלנות, אספו מבעוד מועד את כל החומר והראיות שיכולות להוכיח את הנזק שנגרם והשלב הבא בוא למעשה בחירת העורך דין לרשלנות רפואית הנכון עבורכם. עורך דין מקצועי ידע לאסוף עבורכם את המסמכים הרפואיים ולגבש יחד איתכם ועם המומחים הרפואיים את אסטרטגיית התביעה.

חשוב שתדעו שעליכם לעשות מחקר מקדים כיוון שישנם עורכי דין רבים שהחליטו להתמקצע בתחום משפטי מסוים, ובכך הם צוברים ניסיון רב ועשויים להועיל לכם הרבה יותר בעקבות הידע והניסיון לפרטים הקטנים של התחום. אנו ממליצים לפנות לעורך דין, שכל עיסוקו הוא בתחום הרשלנות הרפואית, כך תהיו בטוחים שבחרתם את האדם המקצועי ביותר לנהל את תביעתכם.

פיצויים בגין רשלנות רפואית

ייעוץ מהיר בשלבים מוקדמים לחשד בהתרשלות רפואית עשוי לשפר משמעותית את הסיכוי לפיצוי.

במקרים בהם הוכח כי הנזק נגרם בעקבות התרשלות, כלומר הצלחנו להוכיח שהייתה כאן רשלנות- ייקבע סכום הפיצויים המתאים.

למה לבחור בד"ר אהובה טיכו ?

ד"ר אהובה טיכו, ראש המשרד היא עורכת דין בעלת ניסיון של למעלה מ30 שנה, מתמחה בניהול אסטרטגיה בתחום הרשלנות הרפואית. חשוב לזכור כי מדובר בתחום עדין וייחודי אשר מצריך ידע משפטי ורפואי נרחב ומעמיק, לכן מומלץ לבחור בעורך דין המתמחה  בתביעות בגין רשלנות רפואית.

לקביעת פגישת ייעוץ חייגו עכשיו 03-6954642 או השאירו את הפרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

לקבלת פגישת יעוץ חייג או שלח פרטים: