קביעת פגישת יעוץ
first aid
Ахува Тихо 01.10.20 רשלנות רפואית

קורס עזרה ראשונה לעורכי דין

קורס עזרה ראשונה חיוני לכל אחד ואחת מאיתנו, גם אלו אשר משתייכים לקבוצת עורכי הדין וגם אלו המשתייכים לענף ההוראה, עובדי חברות, מטפלות ושאר קהלי היעד. שכן, תמיד חשוב לזכור שמדובר על קורס מציל חיים. במאמר זה נתמקד באותו קורס המיועד לעורכי הדין. התחילו לקרוא.

 

קצת אודות קורס עזרה ראשונה

קורס עזרה ראשונה לעורכי דין וקהלים נוספים הוא קורס שמקנה לכם ידע בסיסי שמאפשר לכם להציל חיים במקרים רבים. למרות שבמקרה צרה אמבולנס מגיע למקום האירוע תוך מספר דקות עד רבע שעה, הזמן שחולף מרגע הקריאה למוקד ועד בואו של האמבולנס עם צוות הפרמדיקים בתוכו הוא זמן יקר. זמן בו פעמים רבות אנו יכולים להציל את חייהם של נפגעי תאונות דרכים, של ילדים קטנים שבטעות בלעו משהו, עורך דין שלא חש בטוב והתעלף, עדים שמרגישים חולשה ועוד.

 

קורס זה יאפשר לכם לזהות את חומרת הפגיעה או את המצב הבעייתי בו נתון האדם שאינו חש בטוב ולהקל על המלאכה של צוותי הרפואה כאשר הם מגיעים למקום וממשיכים את הטיפול באותו אדם. נכון להיום, קורס עזרה ראשונה הוא אחד מהקורסים הבסיסיים החשובים ביותר הקיימים ולכן פעמים רבות במקומות עבודה רבים מחייבים את העובדים לעבור קורס זה בהצלחה.

קורס עזרה ראשונה לעורכי דין

חשוב להבין שיש סוגים שונים של קורסי עזרה ראשונה ולכן קורס המוצע לקהל עורכי הדין בישראל הוא קורס המותאם למצבים שונים שיכולים להתרחש באולם בית המשפט ובסביבתו בעקבות הלחצים האופפים בעת המשפט ומצבים נוספים אשר עלולים להתרחש.

 

כיום, כל אחד יכול להירשם לקורס עזרה ראשונה הנערך 4 שעות שבו קהל היעד ילמד את הבסיס החשוב של משולש החיים, החייאה בסיסית, מה עושים במקרה של התעלפויות, עצירת שטפי דם במקרה של תאונה, החייאת ילדים ותינוקות. מנגד, הוא יכול להירשם אל קורס מורחב יותר אשר כולל 44 שעות לימוד שבהם לומדים כיצד להתמודד עם מצבים אפשריים רבים, כמו למשל מצב של התחשמלות, חנק בעקבות אסטמה, אירוע רב נפגעים, אירוע מוחי, התעלפות, פגיעות חזה, פגיעת ראש, הלם, שברים ועוד.

 

קורס עזרה ראשונה הוא קורס המותאם אישית לקהל עורכי הדין ומותאם למצבים שונים אשר יכולים להתרחש בבית המשפט. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא להבין את חשיבות הצלת החיים בכל רגע נתון ולברר האם גם אתם יכולים להירשם אל קורס זה. בהצלחה!

לקבלת פגישת יעוץ חייג או שלח פרטים: