קביעת פגישת יעוץ
משרד עורך דין רשלנות רפואית
אהובה טיכואהובה טיכו 04.08.19 רשלנות רפואית

משרד עורך דין רשלנות רפואית

רבים מאתנו נפגשים לא פעם עם תוצאות או תופעות שונות אשר נובעות מרשלנות רפואית. כאשר אנחנו מוסרים את עצמנו לידיים המקצועיות של הרופא, אנחנו לא פעם חסרי אונים לחלוטין ולא מסוגלים להתערב במהלך הטיפול. ברוב רובם של המקרים אנחנו גם סומכים בעיניים עצומות על הרופא וסמוכים ובטוחים כי כל מה שהוא יעשה יהיה יעיל ונכון עבורם.
זו הסיבה העיקרית לכך כי אנחנו לא תמיד שמים לב כי תופעות הלוואי השונות אשר מהם אנחנו סובלים נובעים למעשה מהרשלנות של הצוות הרפואי. נדמה לנו כי הסבל שעובר עלינו הוא טבעי לגמרי וכך אמור להיות.
כאן חשוב להיות עם היד על הדופק ולעקוב אחר הטיפולים שעברנו תוך התייחסות להבטחת הרופא המטפל באשר לתוצאות הטיפול הצפויות.

רשלנות רפואית – טעות אחת יותר מידי

'טעות לעולם חוזרת.'
'טעות זה דבר הכי אנושי שיכול להיות.'
'כולנו טועים.'
'אנחנו לא מלאכים.'
כל האמירות הללו שגורות על לשון כולנו וכמעט ואין אדם שאינו מקבל את עצמו בהבנה גם כאשר הוא טועה.
אך אם הדבר נכון כאשר מדובר בטעויות שהן ברות תיקון, הרי שכאשר מדובר ברופא שטועה, כאן הטעות עשויה להיות טעות אחת יותר מידי.
כי טעות של רופא עלולה להוביל לפגיעות קשות כמו נכות זמנית או נכות לצמיתות כאשר ישנם גם מקרים אשר בהם הטעות 'האנושית' כביכול של הרופא הובילה למותו של המטופל.

לא מוותרים על רשלנות רפואית

בגלל שרשלנות רפואית זוהי לא טעות רגילה כמו של חשמלאי, טכנאי או כל איש מקצוע אשר עוסק עם מוצרים טכניים, על כן, אין כאן כל מקום לסלחנות ולא לוויתור. אנחנו חייבים להתייחס במלוא החומרה לטעות כזו ולא להיות נדיבים כלפי הרופאים שטעו. כי רק זו הדרך שכביכול 'תחנך' אותם ותגרום לכך כי הם יבינו כי בתחום הרפואי אין כלל מקום לטעויות.
כפי שכבר ציינו, לא תמיד קל לזהות כי אכן הייתה כאן רשלנות רפואית. אך כאשר חולה ממשיך לסבול לאחר פרוצדורה רפואית שנעשתה בו, התוצאות של הטיפול אינן מתאימות לציפיות ולהבטחות שהוא קבל לפני שהחל בטיפול, או אז, יש טעם לבדוק ולחקור לעומק האם הייתה כאן רשלנות כלשהי.

עורך דין רשלנות רפואית – הכתובת הנכונה למקרים של רשלנות רפואית

אז אם עליתם על בעיה שנגרמה כתוצאה מרשלנות רפואית, מומלץ מאוד כי תפנו אל איש מקצוע. עורך דין אשר עוסק בייחוד בתחום הזה של רשלנות רפואית, הוא זה שידע לסייע לכם ולפתור עבורכם את הבעיה אשר אתה אתם מתמודדים. את הבעיה הרפואית הוא אמנם לא יוכל לפתור עבורכם אך פיצויים או תגמולים שונים אשר יקלו עליכם את ההתמודדות עם הנכות או הסבל אשר איתם אתם מתמודדים, את זה הוא בהחלט יוכל להשיג עבורכם.

לקבלת פגישת יעוץ חייג או שלח פרטים: